HAKKIMIZDA

Misyon & Vizyon

Hakkımızda

Beyna Dış Ticaret Limited Şirketi olarak en önemli misyonumuz uzun yıllar boyunca yurtdışında edindiğimiz bilgi ve tecrübe birikimiyle hareket ederek müşterilerimize en doğru ürünü en doğru biçimde sunmaktır.

Bu kapsamda Iraktan, Brezilyaya; Suriye den Filipinlere; Yemenden Güney Afrikaya ve Angola, Somali, Kenya, Sierra Leone, Endonezya, Singapur, Tayland gibi pek çok ülkeye ürünlerimizi ulaştırmaktayız.

Başarılı iş bitirme akitleri neticesinde bazı çok uluslu şirketlerin dikkatlerini çekmiş ve şirketimize duyulan güvenden dolayı bu şirketler namına sipariş alma etme yetkisine haizdir.

Misyonumuz

Sadece kar etmek üzerine değil müşteri memnuniyeti kazanma politikasıyla her zaman hızlı ve müşteri talebi doğrultusunda hareket ederek, mevcut pazarımızı daha da genişletmek önceliklerimiz arasındadır.

Kalite Politikamız

* Günümüzün en son teknolojisi ile el değmeden otomasyon ile üretilen ürünler tam otomatik makinelerle kontrol edilmektedir.
* Üretimi yapılan mamuller 1’lik, 2’lik, 5’lik ve 10’luk paketleme ile ulusal market zinciri olan firmalarla pazara sunulmaktadır.
* Endüstriyel un üretiminde Türkiyedeki gıda üretiminden büyük paylara sahip firmalarla çalışmak.
* Un üretiminde geniş donanımlı Ar-Ge labaratuvarı olan tedarikçilerle çalışmak. Ülkemizdeki gıda kodeksine eş değer olarak sürekli ürün geliştirme çalışmaları yapmak.

+
Başarılı İş Bitirme
Yazışma
Yurtdışı Seyahat
Sevkiyat

Beyna Dış Ticaret LTd. Şti.

Bizden Resimler
Beyna Kurumsal
Beyna Kurumsal
Beyna Kurumsal
Beyna Kurumsal
Beyna Kurumsal